.

Ноктите Вежба Комплет од TOUCHBeauty 6 во 1 Помине Вежба Комплет со Чување Cordless Електрични Педикир Маникир Поставена со 8 Брзина Settings

Ноктите Вежба Комплет од TOUCHBeauty 6 во 1 Помине Вежба Комплет со Чување Cordless Електрични Педикир Маникир

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

ШЕСТ МЕЛЕЊЕ БИТОВИ ПРИЛОГ : Доаѓа со шест професионални помине прилози за мелење, изостри, обликот, мазна, полски и отстранување на лак од нокти.КОНТИНУИРАНО ПРИЛАГОДЛИВИ SPEE : 8 прилагодливи брзина да се прилагодат на различни маникир/педикир потреби.ДВЕ - НАСОКА РОТАЦИЈА : насока на стрелките на часовникот и анти-насока на стрелките на часовникот ротација е флексибилен за различен агол ги користи.Тоа е да ви помогне да добиете совршени резултати во секое време.БАТЕРИЈА & ПРЕНОСНИ : Cordless и батерија со ергономски дизајн помага да уживаат во ноктите и нога нега насекаде и во секое време.Исто така доаѓа со acessories складирање случај да се задржи мелење битови во добра состојба. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : 1 година по продажба на услуги и 30 дена политика на враќање гарантира.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било какви проблеми има.

Параметри на производот