.

Хартија Ножици, А4 Машина Сечилото Gridded Фото Гилотина Занает Машина, 12 инчен Намалување на Должината, 12.5 x 9.8 (Користи за A4-B7)

Хартија Ножици, А4 Машина Сечилото Gridded Фото Гилотина Занает Машина, 12 инчен Намалување на Должината, 12.5

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Препорачливо е да не надминува 10 листови).На latch кука ви помага да го заклучите тример рака кога не се користи, целосно се крие ножот за да се спречи несреќа, повреда. [Прецизно Сечење] Наменета за точноста. Притисни на хартија за да го остави на црна позиционирање блок и потврди дека на хартија е ставен прецизно.Спецификација : Материјал : Пластични, Челик Боја : Бела Димензии : 32 х 25 x 3cm/ x 12.Mutiple усогласување мрежа и да милиметри/инчи печатење на тример база помага за точно мерење.Ве молиме запомнете да тока назад по употребата, што спречување на несреќи (како дете се сече прст додека играте).2 инчен (L x W x H). Се утврди саканата големина на хартија која треба да се намали и да се движи позиционирање блок цел скала на површината.На подвижен црн магнетни позиционирање блок може да биде автоматски да се прикачуваат на база и помош за усогласување на скалата и да се задржи трудови права. [Висок Квалитет] Направен од високо-квалитет на челик, здрав и лесен хартија машина е сега веќе не се толку тешки како наковалната. Отворете го подвижен нож од десната страна и го отстранат од безбедноста заклучување. (Туркање малку лево е да се зголеми frictional ангажирање на две сечива, сила зависи од количината на хартија ќе се намали.Машина Хартија Количина : Приближно 10 Листови Пакет Содржина : 1 x Хартија Машина 1 x Позиционирање Блок.Имајте на ум дека не добиете вашите прсти блиску до ножот за да се избегнат повреди.[Мулти-Size] 32 x 25 x 3cm/ x 12.Мора да се има на Хартија Машина за Вас!Лесно да се Намали До 10 Листови Во исто Време.

Параметри на производот