.

Користејќи го свое Јасно Пластика Обврзувачки Опфаќа, 8.5 x 11 Инчи, 100-Пакет

Користејќи го свое Јасно Пластика Обврзувачки Опфаќа, 8.5 x 11 Инчи, 100-Пакет

DEN 517.20

Тековен
Во магацинот.

ЈАСНО, ТРАЈНИ 8-1/2" x 11" пластични обврзувачки опфаќа дозволите вашиот наслов на страницата за да блесне преку неа.Го ЗАШТИТУВА вашиот извештаи и проекти од оштетување.Unpunched опфаќа се КОМПАТИБИЛНИ СО ОБВРЗУВАЧКИ СИСТЕМ.Опфаќа да ги собере сите стандардни букви-големина обврзувачки проект.Од користејќи го свое..КВАЛИТЕТОТ ЛИДЕР повеќе од 40 години!.Ултра-јасно, супер-тешка категорија јасно пластични капаци.Овие опфаќа функција плоштадот агли и мерка 8.5" x 11".

Параметри на производот