.

Одбојка Нејзиниот во Мојата Крв Бебе Bodysuit Момче Младата Девојка Rompers Памук Индексирање Onesie 0 До 24 Месеци

Одбојка Нејзиниот во Мојата Крв Бебе Bodysuit Момче Младата Девојка Rompers Памук Индексирање Onesie 0 До 24

DEN 208.32

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Предвремени затворање. ʚɞ Удобно 100% Памучен Материјал.Висок Квалитет. ʚɞ Предвремени затворање.3 Копчиња На Дното,лесно да се стави на бебето. ʚɞ Погоден за 0 до 24 месеци бебе момчиња & бебе девојки. ʚɞ Одличен подарок идеја за бебе туш,пол откровение,родендени,Божиќ и за денот на Благодарноста. ʚɞ Рака мие или машина за миење,ниска температура сушење,не кајгана. ❶ Мода и симпатична дизајн.Ништо не вели 'дека бебето има cutest облека' се допаѓа нашата памук bodysuit. ❷ Нашите едно парче младата bodysuits имаат флексибилни, удобен и мек материјал за да се направи облекување лесно и задржи бебето удобно во текот на целиот ден, дури и за време на спиење време. ❸ Lapped рамената слајд лесно во текот на детето е глава,три прилепува на дното се овозможи лесна промена на пелена. ❹ Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас во прв пат,ние ќе ви помогнат да се реши тоа!.

Параметри на производот