.

500 парчиња SMD LED 0805 Црвено, Зелено, Сино Жолта боја Бела

500 парчиња SMD LED 0805 Црвено, Зелено, Сино Жолта боја Бела

DEN 115.20

Тековен
Во магацинот.

500 парчиња SMD LED 0805, вода јасни. 100 компјутери секој од Црвена, Зелена, Жолта, Сина, Бела.Овој комплет содржи 500 Led диоди во вода јасно 0805 SMD пакет.100 парчиња од секоја боја : Црвено, Зелено, Сино Жолта White These Led диоди се смета за "општа намена", и треба да бидат водени од препорачува постојана струја на 2-20m A, во зависност од осветленоста посакувате.

Параметри на производот