.

Марк Њујорк Перформанси на Жените Плус Големина Mx9t5136

Марк Њујорк Перформанси на Жените Плус Големина Mx9t5136

DEN 772.80

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Носат со вашиот омилен leggings и патики за напор изглед.Mesh детали.Кратко sleeve супер меки екипажот вратот tee кошула со две мрежа бендови на дното.

Параметри на производот