.

TYTX Автомобил потпирачи за глава Планината Држачот за Apple iPad Про 9.7 iPad Воздух 2 & 1, iPad Случај со Пен Носителот, Брзо-Брзо Закачите-Ослободување Издание

TYTX Автомобил потпирачи за глава Планината Држачот за Apple iPad Про 9.7 iPad Воздух 2 & 1, iPad Случај со

DEN 247.68

Тековен
Во магацинот.

2-ВО-1 СТП кожа автомобил планината носителот и i Pad Про 9.7 (A1673/A1674/A1675), i Pad Воздух 2 (A1566/A1567) и i Pad Воздух (A1474/A1475/A1476) случај со пен носителот, имаат оваа планината вие не треба да купат еден друг случај за вашиот i Pad.Не се вклопува i Pad 2/3/4, ве молиме проверете.ЕДНОСТАВЕН и ЛЕСЕН - Планината вашиот таблет КОМПЈУТЕР на задниот дел на вашиот автомобил е потпирачи за глава - Работи добро со i Pad Про 9.7 i Pad Воздух 2 & 1 - Прилагодлив еластична бенд овозможува лесно, брзо и безбедно монтирање на автомобил потпирачи за глава.Таблет КОМПЈУТЕР лесно ги отстранува уште reattaches да потпирачи за глава безбедно за максимум во возилото погодност - Деца брзо учат како да се качи и да ги отстрани нивните i Pad за свој.Потпирачи за глава Планината можат да бидат опремени седиштето назад фах табела вртење на вашиот Таблет КОМПЈУТЕР во inflight лични видео систем.Различни со други со монтажа стеги, ова е безбедност, избегнувајте да се судрат во главата предизвика повреда при нагло сопирање.Издржливи форма опремени случај штити i Pad Мини од гребнатини и scuffs.Целосен Пристап до i Pad Mini пристаништа и контроли.

Параметри на производот