.

huanyudaeroy 600Pcs 3 Бои Завртка Око Иглички претходно биле вклучени Завртка Навој Куки за Изработка на Накит

huanyudaeroy 600Pcs 3 Бои Завртка Око Иглички претходно биле вклучени Завртка Навој Куки за Изработка на Накит

DEN 1658.40

Тековен
Во магацинот.

Секоја мини завртка доаѓа со кружни очи отворање на врвот,.Суспендирање мали предмети од ѓердани, белегзии, обетки, anklets и многу украси.Доаѓаат со 3 антички бои како сликата покажува.Тоа може да одговара alll вашиот atrs & занаети алатка проектите на вашата имагинација.Предмет Тип : Накит,.Функција : Секоја мини завртка доаѓа со кружни очи отворање на врвот, Суспендирање мали предмети од ѓердани, белегзии, обетки, anklets и многу украси.Доаѓаат со 3 антички бои како сликата покажува.Тоа може да одговара alll вашиот atrs & занаети алатка проектите на вашата имагинација.Предмет Тип : Накит, Метални : Нерѓосувачки Челик Завршна : Полиран Боја : Антички Златна & Сребрена & Platinum = Големина : Око Игли : Прибл Ширина 4 mm/0.16" , Должина 10мм/ 0.4", Дебелина : 1mm/0.04" Око Дијаметар : 2mm/0.08" сандак Големина : 8.3x1.2cm/3.3"x 0.47", (ве Молиме бидете сигурни дека големина како што треба пред купување.) Функција : Одлична за мини corked шише шарм, украси, обетки Количина : 1 Кутија/600 Парчиња, answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет се вклучени : 600pcs Завртки Очите Pin.

Параметри на производот