.

Kiara Небото Посипете На Сјајот Љубовта Болни' SP296

Kiara Небото Посипете На Сјајот Љубовта Болни' SP296

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Опседнати со оваа онанирачки сјајот мешавина на мисловните виолетови тонови, богата pinks и длабоко magentas!Тоа е време да падне болен во љубов со оваа убиец микс!.Се меша со акрил, гел лак, лак на ноктите, го натопи во прав, или едноставно Посипете за искра на вашите соништа!Секој сјајот е дизајниран со мешавина од форми и големини за мулти-димензионална заврши!Комбинации и можностите се бескрајни!.Без Суровост (Убавина Без Bunnies).Направен во САД.Доаѓа во 1oz Тегла.Опседнати со оваа онанирачки сјајот мешавина на мисловните виолетови тонови, богата pinks и длабоко magentas!Тоа е време да падне болен во љубов со оваа убиец микс! "Воведување на Kiara Небото Ноктите е НОВ Посипете На Собирање!Кој 96 единствена 3 D блеска, толку разновиден и апсолутно прекрасни!Се меша со акрил, гел лак, лак на ноктите, го натопи во прав, или едноставно Посипете за искра на вашите соништа!Секој сјајот е дизајниран со мешавина од форми и големини за мулти-димензионална заврши!Комбинации и можностите се бескрајни!" Тип на производ : СЈАЈОТ Големина : 1 мл Направени во САД.

Параметри на производот