.

Младата Lufkin Shockforce Nite Око 25-Инчен Лента Мерка 2-Пакет

Младата Lufkin Shockforce Nite Око 25-Инчен Лента Мерка 2-Пакет

DEN 1918.56

Тековен
Во магацинот.

Младата Lufkin Shockforce Nite Око 25-Инчен Лента Мерка 2-Pack Нож Должина : 25 ft Пакување : Нема Тежина (Каталог) : 1.21 lb Магнетни : Нема Заклучување : Да Сечилото Крај : Мат Црна Најлон Обложени Сечилото Стил : A26 Карактеристики : Полумесечина Shockforce носи ново значење на терминот високи перформанси со целосна 14 нозете на standout и намалување тестирани од 100 метри на цврст бетон.

Параметри на производот