.

Цвет Црна Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Цвет Црна Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката

DEN 2056.80

Тековен
Во магацинот.

【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канцеларија за да го задржи вашето предмети уредни и организирани. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.Вистински око-catcher во вашиот дом.Имајќи тежина помалку од 2 KG. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почекајте неколку минути да се користи тоа. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Клучни Полица Големина : 6.3x2.3x1.0 Инчен, Куки Должина : 1.4 Инч.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!.

Параметри на производот