.

Свадба Декорација Цвет Кошница Бисер Бела Девојка Кошница Романтична Bowknot Сатен Чипка Булчински Кошница Банкет Цвет Кошница (Боја : Бела)

Свадба Декорација Цвет Кошница Бисер Бела Девојка Кошница Романтична Bowknot Сатен Чипка Булчински Кошница Банкет

DEN 1098.96

Тековен
Во магацинот.

Овој цвет девојка кошница ќе носат повеќе од само традиционалните ливчиња од роза, Тоа е исто така одлична за одржување на слатки, мали подароци, и confetti картички, Совршен за weding ,партија,море, соба декорација свадба suppies.Рачно направена цвет девојка кошница за да ги растера цвеќе и ливчиња на aisle да ја благослови вашата свадба.Свадба Декорација Цвет Кошница Бисер Бела Девојка Кошница Романтична Bowknot Сатен Чипка Булчински Кошница Свадба Party Features : цвет девојка кошница е совршен додаток за вашата свадба ceremony Wedding цвет девојка кошница ќе создадете романтична атмосфера во која сте биле во потрага for This цвет девојка кошница може да додадете воспевање на вашиот wedding Flower девојка кошница, беше речено да биде знак на среќа, амблем на love Designed за свадба, матура, банкет и други посебни events Specifications : Материјал : Свила Крпа, Чипка, Rhinestone Dimensions : 23*15cm Color : Бела Тежина : 128g Package Содржина : 1 x Свадба Сатен Цвет Кошница.Цвет кошница е прекрасна свадба церемонијата партија декорација, Тој е дизајниран за цвет да се користи во свадбена церемонија партија.Додадете воспевање на вашата свадба и направете ја вашата свадба романтични и поетски.цвет кошница е совршен за свадба која создава елегантен, слатка стил и додава елегантен допир на вашата свадба processional.Исто така, голем подарок и keepsake предмети, нашата свадба цвет девојка bakset исто така е погоден за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани.Цвет девојка кошница е совршен додаток за вашата свадбена церемонија.Покрај тоа, цвет кошница е исто така одлична за одржување на слатки, мали подароци, и confetti картички.

Параметри на производот