.

Младата Новороденче Божиќ Облека Мрачно Bodysuit Зима Onesies за Момчиња Девојчиња Romper Облека Сет

Младата Новороденче Божиќ Облека Мрачно Bodysuit Зима Onesies за Момчиња Девојчиња Romper Облека Сет

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Answer : ___________________________ Note : и Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред купување за да му дадете на вашето бебе совршен подарок.7 инчен-Биста*2:10.2 инчен-Биста*2:10. -Возраст: 0-6 Месеци-Облека Должина : :21.Големина : Одговара за 0-6 Месеци,6-12 Месеци,12-18 Месеци,18-24 Месеци симпатична бебе девојки и момчиња,добар божиќ облека.Ве молиме не го кајгана.Повод : Одлична за божиќ,секојдневен, Дневна, партија или фотографија,особено божиќ партија.Ако вашето дете е чаби, ве молиме изберете поголем големина.Се разбира, можете исто така да изберете две парчиња, за да служи како брат/сестра појавување на облека, која е исто така добар избор.Црвениот автомобил носи зелени борови дрвја, со зелени и бели ленти, силна Божиќ атмосфера.Ако вашето дете е чаби, ве молиме изберете поголем големина.Почитувани клиенти, нашите romper дојде во четири стилови.22 инчен-Запис : 100-.0 инчен-Биста*2:11.Големината е облицовка, материјал, сам по себе е флексибилен,Не може да биде мала грешка во мерењето.На jumpsuit големите борови дрво печати и класичната црвена plaid ,совршено погодна за божиќ.8 инчен-Биста*2:10. -Возраст:18-24 МесециОблека Должина:26.43 инчен-Запис : 80 -.Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред купување за да му дадете на вашето бебе совршен подарок.Големина на Табелата(единица : инчен).Можете да изберете стил сакате според вашиот babys параметри.

Параметри на производот