.

Вселенски брод 4 Цврсти Плоштадот Бар Кабинет Рачки-Мебел Рачки, Погоден за Кујна Вратата, Спална соба Облекување Маса Фиоки 1.37x1.10x0.66 во

Вселенски брод 4 Цврсти Плоштадот Бар Кабинет Рачки-Мебел Рачки, Погоден за Кујна Вратата, Спална соба Облекување

DEN 1994.40

Тековен
Во магацинот.

Димензија : 1.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа, можете исто така да ја достави до нас.Можете да го инсталирате со вашето семејство и ги красат вашата мебел да се направи вашиот дом потоплите.Персоналните модели дизајнот, заедно со појавата на конвексни леќа, да ви даде три-димензионални визуелни искуства Според нашите претходни цел искуство, генерално може да се добие производ во рок од 10 до 16 дена од времето кога ќе се одржи редот.Да биде убава, практично, и економски, мали стаклени копчиња неодамна се популарни за декорација. 4 фиока се справи кабинет кабинет се справи со фиока се справи со завртка се справи со најдобри роденденски подарок за деца ден подарок сет од 4 рачки, спакувани во една симпатична поле, е одличен подарок за децата, Големина : 1.кристал Копчиња направи да се liven до соба и да ја направат во домот.Нерѓосувачки челик завртки направи копчиња не rusty и зголемување на работниот век на копчиња.

Параметри на производот