.

O2COOL Cutie Cabootie Мулти-Користење на Лагер - Бебе столче Покријат со 2 во 1 Комбо Затоплување и Ладење Подлога – Несреќа и се Истури Заштитник - Машина Перат Ткаенина со 2 О?

O2COOL Cutie Cabootie Мулти-Користење на Лагер - Бебе столче Покријат со 2 во 1 Комбо Затоплување и Ладење Подлога

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

ОСТАНЕ ТОПЛО ВО ЗИМА!На Cutie Cabootie 2-во-1 комбо седиште лагер ќе ве однесе низ сезони со леснотија!Дизајниран со две отстранлив гел пакети.За да се загрее, едноставно место на пакети во микробранова за 20-30 втората постепено до посакуваната температура се постигне.Место топло гел пакети во пошта и потоа во седиштето лагер.ЗАДРЖИ КУЛ ВО ЛЕТО!Чувајте ги децата кул и удобно кога летни температури почнуваат да се загреваат.За ладење акција, местото вклучени гел пакети во замрзнувач.Отстрани од замрзнувачот еднаш замрзнати.Прво место во пошта и потоа во седиштето на лагер.Трае и до 2 часа!.ЗАШТИТНА столче ЛАГЕР - Не само што го задржи вашето малку една атмосфера и удобен во било какви временски услови, на Cutie Cabootie мулти-лагер, исто така, обезбедува слој на wetness и несреќа заштита за столче под.МАШИНА ПЕРАТ - Spills?Леплива мензи?Несреќи?Нема проблем!Две внатрешна пошта и гел пакети се отстрани, што ќе ви овозможи да ги одделно за миење на лагер на вашата машина е ладно циклус.Гелот влошки и внатрешниот пошта треба да се избриша сведе само.УНИВЕРЗАЛНА FIT - Оваа црна ткаенина бебе седиште лагер е дизајниран да се вклопуваат повеќето автомобил седишта, колички, велосипед места и повеќе!Вклучени : Гел пакети (2), пошта (2), машина перат седиште лагер (1).

Параметри на производот