.

Kimoli Женска и Девојки Смешни Шминка Кеси Пространа Платно Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент

Kimoli Женска и Девојки Смешни Шминка Кеси Пространа Платно Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Производ големина : 9.5"L * 7"H, големина погодни за шминка и канцелариски материјал.Производ Додатоци : Печатени и патент.Отворање дизајн : лесно за чување мали предмети, шминка четка, итн., да се направи вашата дневна шминка, крем, кармин, парфем и други убавина работи организирано и заштитени.Производ апликација : Оваа симпатична и забава графички малку торба може да се користи како шминка торба, патување случај, молив случај,чанта, торбичка, организаторот.Ова е совршен подарок за да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Пакет Содржи : 1*Платно Шминка Торбичка.Разноврсна торбичка да се организира сите ваши essentials како toiletries, козметика, уметнички материјали, алатки, моливи и други лични предмети во вашиот ден перниче или во текот на патувањето.Исто така, можете да го користите како спојки за мали нешта, како што се телефон, копчиња, картички или некои пари итн.Супер симпатична подарок за бабата, gigi, нана,мамо, auntie, ќерка, сестра, братучед, најдобри пријатели, шеф,работник, учител, медицинска сестра, лекар, сопруга, свој колега, неа, bff bestie, женски, канцеларија, љубовник, семејство,итн.погоден за роденденски подарок, благодарност подароци, Божиќ подароци, Велигденски подарок, мајки ден подароци, ноќта на Вештерките подароци, денот на благодарноста подарок, ева нова година на подарок, крајот на годината подарок, Денот на Вљубените подароци..итн.Ако не сте задоволни, тогаш клиентите се врати или да се испрати со замена цел е зависи од вас.Не се двоумела ~ Среќен шопинг!.

Параметри на производот