.

RIDGID 31720 Цевка Клуч Кука Вилица, 36-инчен Цевка Клуч за Замена на Вилиците

RIDGID 31720 Цевка Клуч Кука Вилица, 36-инчен Цевка Клуч за Замена на Вилиците

DEN 1439.52

Тековен
Во магацинот.

Замена кука вилица за употреба со RIDGID 36-инчен цевка клучеви.Одговара на двете тешки-должност и алуминиум клуч модели.За користење со двете 36-инчен права цевка клучеви и големината на E-36 крајот цевка клучеви. 36-инчен (900 mm) цевка клучеви имаат 5-инчен (125 mm) цевка капацитет.RIDGID ги покрива своите производи со доживотна гаранција од дефекти во материјалот или изработката, за животот на алатката.Дизајниран за употреба со RIDGID 36-инчен цевка клучеви, на RIDGID 31720 Цевка Клуч Кука Вилица е здрав и сигурен замена дел.На разноврсна замена вилици се достапни во големини за двете директно цевка клучеви и на крајот цевка клучеви, и се компатибилни со двете тешки-должност и алуминиум клуч модели.Овие лесно заменливи цевка клуч вилици понуди супериорен грчевито држејќи се за моќ. 36-инчен цевка клучеви имаат 5-инчен цевка капацитет.RIDGID ги покрива своите производи со доживотна гаранција од дефекти во материјалот или изработката, за животот на алатката.Од 1923 година, RIDGID остана симбол на сигурност на посветени професионалци од експерт занаети.Секоја алатка која го носи RIDGID бренд е конструиран за да истите високи стандарди на квалитет, сила и издржливост, како што беше дека првиот тешки-должност цевка клуч повеќе од 80 години.

Параметри на производот