.

MKOJU Бања Хардвер Собата Црна Кука Крпа Барови Полица Крпа Закачалка Алуминиум Бања Прибор Крпа Рек Крпа Прстен Тоалет Четка

MKOJU Бања Хардвер Собата Црна Кука Крпа Барови Полица Крпа Закачалка Алуминиум Бања Прибор Крпа Рек Крпа Прстен

DEN 11503.68

Тековен
Во магацинот.

Флип слободно во 90°,нежно притисни го и ставете го настрана.Солидна кука е додадена на дното за да се олесни распоредувањето на мали објекти,целосно се надополни,и го организира просторот за складирање.Двојно-layer крпа бар има повеќе простор,и двоен слој издолжени дизајн можат да се сместат поголем капацитет.Рабовите се полира и заоблени ефикасно да се спречи пречки во секојдневна употреба и да се обезбеди безбедност.Корисничкото искуство е удобно,повеќе модерен и око-фаќање,и секој детал е строго да го оптимизирате вашиот искуство.Флип слободно во 90°,нежно притисни го и ставете го настрана.Солидна кука е додадена на дното за да се олесни распоредувањето на мали објекти,целосно се надополни,и го организира просторот за складирање.Двојно-layer крпа бар има повеќе простор,и двоен слој издолжени дизајн можат да се сместат поголем капацитет.Рабовите се полира и заоблени ефикасно да се спречи пречки во секојдневна употреба и да се обезбеди безбедност.Корисничкото искуство е удобно,повеќе модерен и око-фаќање,и секој детал е строго да го оптимизирате вашиот искуство.Задебелена steel Anodizing Strong имајќи capacity Easy installation Moisture-доказ и не е лесно да се rust Corrosion отпорен и издржлив.

Параметри на производот