.

Cubitt CT2 Smart Watch, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Следење, Активност Тракер со 1.3 Екран на Допир, IP68 Водоотпорен, Чекор Контра, Спиење Монитор, Pedometer Smartwatch за Жени

Cubitt CT2 Smart Watch, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Следење, Активност Тракер со 1.3 Екран на Допир,

DEN 911.76

Тековен
Во магацинот.

Sedentary сигнали може да биде Вклучен на нашата Very Fit Pro стан, за да бидете предупредени со вибрации потсетници по одредено време нема движење.Порака потсетници на текст, Whatsapp и социјалните медиуми може да се прикаже до 128 знаци на вашиот tracker екран. 5 часа за да се бесплатно и може да се користи за најмногу 10 дена со времето на мирување на 30-45 дена.Премијата Се Прикаже : 1.Вашиот тренингот напредок може да биде едноставно да се гледа директно од нашите Very Fit Pro апликација, со изборот помеѓу 14 различни спортски начини, вклучувајќи одење, трчање, возење велосипед, крстоносните, mountaineering, бадминтон, фитнес, динамичен велосипедизам, неблагодарна работа, јога, кошарка, фудбал, тенис и танцување.Нашите Very Fit Pro app ви овозможува да ги видиш графикони кои се анализира колку длабоко или светло е вашиот сон и вашиот будење пати.Батерија : Ова фитнес тракер види изграден со 210m Ah батерија што трае само 2.Прецизно да ги следи вашите активности на податоци како што се чекори, растојание, калории изгори и неделни/месечни податоци. 3-инчен TFT-LCD екран во боја на допир кој прилагодено прикажува, wake up функција за лесно да го видите времето, датумот и статистика.Часовникот за аларм + тајмер, и предупредувања од календарот се исто така прикажани на екранот како известувања.

Параметри на производот