.

Yiphates 6 Boxs ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins Confetti Сјајот Splarkly Ласерски ноќта на Вештерките Помине Sequin за DIY Помине Уметност Совети Лицето Тело Фестивал

Yiphates 6 Boxs ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins Confetti Сјајот Splarkly Ласерски ноќта на

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

ЌЕ ДОБИЕТЕ : 6 кутии на ноќта на Вештерките помине sequins со различни бои и форми, кои може да ги исполни вашите различни DIY потреби.МАТЕРИЈАЛ : Нашите нокти sequins се направени од hight квалитетни материјали, може да се носи безбедно на кожата и се користи безбедно.MUILT УПОТРЕБА : Во ноќта на Вештерките тело блеска може да се користи за помине уметност украси и телото блеска, а исто така може да се користат за декорација на слики, мобилен телефон случаи, бележник, патување дневник, поздрав роденден картички, DIY занаети, смола уметнички занаети.Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ ТЕМА : Овие шарени sequins сите се класичен темата ноќта на Вештерките модели вклучувајќи ги и тикви, пајаци, черепи, вештерки, духови, итн.Можете да ги користите за да додадете ноќта на Вештерките помине шарм.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : се Применува основните лак на ноктите и почекајте да се исуши, а потоа ставете тиква sequins на нокти со помош на пинцета, и, конечно, печат со врвот грб.Овие sequins се многу тенка, па тие можат да остане на нокти, па дури и по повеќе манипулации.

Параметри на производот