.

KLHHG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Еден Црвено, Плетени Капа Перика Долга Кадрава Злато Перика и Еден Шапка

KLHHG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Еден Црвено, Плетени Капа Перика Долга Кадрава Злато Перика

DEN 6254.88

Тековен
Во магацинот.

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Капа обемот : слободен големина (прилагодливи) Внатрешна нето-големина : 21. 5 инчи, Губење на квалитетот : Kasi/ Kani Karen Efficacy : Комбинираат коса и капа во one Structure : капа+ wig Features : личност стилски Коса карактеристики : долготрајни фризура, природна боја на коса Пакетот вклучува : 1* шапка и wig Notice : Поради различни начини на прикажување бои на различни компјутери, вистински проект бои може да биде малку поинаков од горната слика.ви благодариме за разбирањето.

Параметри на производот