.

Anpollo Продолжен Голема Брзина Gaming Mouse Pad Игри XXL Големи Тепих Глувчето Мат Подлога 900x400mm Димензии со Не се Лизга Гумени-мапата на Светот

Anpollo Продолжен Голема Брзина Gaming Mouse Pad Игри XXL Големи Тепих Глувчето Мат Подлога 900x400mm Димензии

DEN 422.16

Тековен
Во магацинот.

Голема и совршена големина : големината на овој продолжен глувчето & Тастатура подлога е 900×400×3 мм (35.43×15.75×0.12 инчи) кој ќе одговара на вашиот десктоп совршено и да се обезбеди совршено движење простор.Важи за сите видови на тастатура и глушец.Ултра-мазна површина : Големи mouse pad дизајниран со superfine влакна плетенка Материјал, мазна површина овозможува повеќе точни глувчето за движење.Оптимизиран за брзо движење, додека одржување на одлична брзина и контрола во текот на својата работа или игра.Не се лизга гумени база : XXL mouse pad дизајниран со густа лизга-отпорни засенчување може цврсто контрола на десктоп да се обезбеди стабилна работа на глувчето и тастатурата.Тоа може ефикасно да се спречи глувчето и тастатурата од лизгање и да се пресели.Водоотпорен слој : Продолжен mouse pad можат ефикасно да се спречи случајно оштетување од истури течност.Кога течни нота на подлога, Тоа ќе се формира во водата прокапница и лизгајте надолу.Тоа¡s лесно да се чисти и не ќе го одложи Вашата работа или игра.Издржлив и лесен материјал : Gaming mouse pad донесување Висока еластичност природна гума материјал, Ова mouse pad ќе ви обезбеди со максимална удобност со користење на искуство.На трајни stitched рабовите заштита на подлога од носат, деформација и degum.

Параметри на производот