.

DONATELLO Врежани Пивце Стакло | Инспириран од Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки

DONATELLO Врежани Пивце Стакло | Инспириран од Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки

DEN 598.80

Тековен
Во магацинот.

Ова убаво врежани DONATELLO пивце стакло со фан-уметност инспирирана од ТИНЕЈЏЕРСКИОТ МУТАНТ НИНЏА ЖЕЛКИ е совршен подарок за секој ентузијаст на иконите комични книги, ТВ емисии и филмови!ДИЗАЈН СТИЛОВИ Видите нашите storefront да се соберат сите нив! - Леонардо - Donatello - Рафаел - Микеланџело - Раска - Кејси Џонс - Уништувач - TMNT Silhouettes Want a custom порака?Нема проблем!Ние може да го персонализирате некој од овие очила со имиња, фрази, датуми на важен живот настани, како што се свадби, graduations, пензионирања, и сето она помеѓу.ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ Нашите трајни rim-калено 16 оз пивце очила се машина за миење садови безбедно и вашите посебни гравирање никогаш нема да ги измиете.Направен во САД.Најголемиот ДЕЛ НАРАЧУВАЊЕ трговија на Големо цена започнува во нарачки на 12 чаши.Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.ОДРЕКУВАЊЕ Нашите производи се направени за навивачите од страна на навивачите.Ние не сме поврзани со комични книги, ТВ, или филмски индустрии во било кој начин.Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки има регистрирани трговски марки и не се вклучени во или поврзани со производството или дистрибуцијата на овој производ, ниту, пак, дали тие имаат било каква одговорност или имплицираната.Рачно изработени со Љубов во Колорадо, САД.

Параметри на производот