.

Запечатени Топката Имајќи 1pcs Отворен тип фиксна прстен Вратило Јаки, оптички оска граница прстен, задржувајќи прстен, оска ракав стегање прстен 568101216202530 (Надворешн

Запечатени Топката Имајќи 1pcs Отворен тип фиксна прстен Вратило Јаки, оптички оска граница прстен, задржувајќи

DEN 537.60

Тековен
Во магацинот.

1pcs Отворен тип фиксна прстен Вратило Јаки , оптички оска граница прстен, задржувајќи прстен, оска ракав стегање прстен 568101216202530. Лагери нудат високо голема цврстина и отпорност на абење, на тој начин се прошири лежишта' service живот.Внатрешни маст за подмачкување, непречено функционирање.1pcs Отворен тип фиксна прстен Вратило Јаки , оптички оска граница прстен, задржувајќи прстен, оска ракав стегање прстен 568101216202530 Widely се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.

Параметри на производот