.

GOgroove UB3 ПРЕДВОДЕНА од Компјутерските Звучници за Десктоп и Лаптоп - USB Звучници со Гласно и Јасно Бас, 2.5 Инчен XL Возачи за 12W на Власта, со Вграден приклучок за Слушал?

GOgroove UB3 ПРЕДВОДЕНА од Компјутерските Звучници за Десктоп и Лаптоп - USB Звучници со Гласно и Јасно Бас,

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

УЛТРА ЈАСНО БАЛАНСИРАН АУДИО – Секој говорник содржи еден 2,5-инчен XL возачот кој произведува широк спектар на аудио и добро балансиран звук за игри, музика и многу повеќе.ОСВЕТЛЕНИ LED ВОЗАЧИ & VOLUME KNOB – Воспоставување RGB осветлување промени бои и е контролирана од страна на копчето заедно со јачина dial дека свети сино околу работ на целосна премиум дизајн.HEADPHONE OUT ПОРТА & ПОМОШЕН ТЕКСТ PORT-ОТ – Поврзете слушалки директно да зборуваат за приватна слушање без прекинување или репродукција на аудио од телефонот преку поврзување со вашиот 3,5 мм ПОМОШЕН кабелот.ЛЕСНО ДА се ПОВРЗЕТЕ СО PLUG & PLAY SETUP – Искуство богата стерео аудио во минути со едноставни за Plug-and-Play инсталација : USB 2.0 кабел за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН џек за слушалки кабел за аудио влез.ПРЕЦИЗНОСТ-TUNED ДЕСКТОП ЈАЗИК – Уживајте супериорен аудио детали со јасен дијалог, акустична домување, лесно за поставување и 60 инчи врска кабли Поддржан од 3 Година Производителот.Целиот спектар стерео звучници нудат добро балансиран звук со голем волумен и јасност за музика, игри, филмови и други забава.Ова произведува mids и падови за цврсти бас.Секој возач е посветен на фино подесени фреквентен опсег и доживеете целосни звук со зачувување на бас на блокбастер booms и експлозии додека сеуште доставување јасно дијалог.

Параметри на производот