.

Olafus Шише Вино Светла, 24 Пакет 20 Led диоди Плута Светла за Виното во Шишиња, Мини Самовила Светла Батерија Управувана Бакарна Жица Микро Ѕвездена String Светла за Тегли DIY

Olafus Шише Вино Светла, 24 Пакет 20 Led диоди Плута Светла за Виното во Шишиња, Мини Самовила Светла Батерија

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕН ЗА ШИШЕ RECYCLINGL : Високо-квалитет бакар жица плута светлина, анти - метежот, флексибилен и лесно да се DIY безбедно.Подобар начин за рециклирање празни различни шишиња со овие 2м/6.6 ft шише светла, популарна топло бела светулка светла ќе се создаде романтична мирна атмосфера за вашата соба или партија.SAFE БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА : Секој пакет плута светло за производство на вино во шишиња е 3 еез AG13 батерии управувана (вклучуваат), многу ниска топлина емисија и безбедно да го допрам.Батеријата е заменливи со вклучени мини завртка возач, нема потреба моќ приклучок и лесен за употреба.IP65 ВОДООТПОРЕН : Овие плута светла за шишиња алкохол (освен плута дел) може да се стави во вода безбедно.Идеален за маса, подарок кутија, соба, Божиќ, Денот на Вљубените, Нова Година за декорација.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН ПЛУТА ОБЛИК : Овие плута string светла одговара најмногу за виното во шишиња, шишиња виски, пивски шишиња и други шишиња( плута дијаметар : 0.65 инчен да 0.9 инчен).Само извлечете ја изолација лист, стави светлината стрингови во шишиња, и вклучување/исклучување на светлина преку switch.Пакет : 24 компјутери Вештачки плута самовила Светла.Растојание меѓу по LED чипови : 10см/4 инчи.Ние ќе ви одговори во секое време ако било каков проблем со него.Совршен Божиќ Подарок!!!.

Параметри на производот