.

Тато Подарок со Благодарам Молитва за Најдобар Татко Песна. Мц Фото на Зајдисонце, 8x10 Двојно Сплетен. Посебни Татко Подарок за Денот на Таткото, birthday (Роденден), Божи

Тато Подарок со Благодарам Молитва за Најдобар Татко Песна. Мц Фото на Зајдисонце, 8x10 Двојно Сплетен. Посебни

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

За да ги видите сите наши подароци од категоријата, само кликнете на "Внимателен Keepsakes" (под "Додади во Кошничка" копче) и потоа кликнете на нашите "Производи" табот.Без рамка вклучени.Специјален подарок за вашиот татко.Им даде на еден подарок што го покажува "Ќе се посебни за мене" - "Ви се ценат.Јас им се заблагодари на Бога за се грижат ви покажавме мене во текот на годините, за блискост ние сме ужива во време на смеа и солзи.Направен во САД.Оваа прекрасна фотографија на мулти-обоени слоеви на планините со спектакуларно зајдисонце вклучува песна : Тато (над песна) реков молитва за вас да им се заблагодариме на Господ погоре, за благослов мене со животниот век на вашиот tenderhearted љубов.

Параметри на производот