.

Ноктите Фолија Трансфер Налепници-Нокти Налепници Вода Пренос на Повеќе Стилови Фенси Цветни Дезени самолепливи Налепници за Нокти Сочинуваат DIY Decals Декорација

Ноктите Фолија Трансфер Налепници-Нокти Налепници Вода Пренос на Повеќе Стилови Фенси Цветни Дезени самолепливи

DEN 30.72

Тековен
Во магацинот.

Погодна за декорација на ноктите материјали на домашниот или на отворено.Ноктите налепница е направен од домашно МИЛЕНИЧЕ.Должината на производот е 6.4 cm, ширина на производот е 5.2 cm.Мешани цвет шема дизајн вода трансфер decals налепници за повеќето природни и лажни нокти, кој може да се користи за да дизајн свој помине уметност, и други елементи.Safe материјал со еко-пријателски техника, лесно да се применуваат врз вашите нокти со нашите инструкции,кои нема да наштети на вашата прекрасна ноктите.

Параметри на производот