.

10pcs DIY Додатоци Пластични Скала Заклучување Три-глајд модели Лизгачот Прилагодливи Токи за Ранци Ремени Чевли Торба Мачка Куче Јака (Webbing Големина 26mm)

10pcs DIY Додатоци Пластични Скала Заклучување Три-глајд модели Лизгачот Прилагодливи Токи за Ранци Ремени Чевли

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

44.5mmx33.5mmx10.9mm(L*W*H).Материјал : Пластика.Webbing Големина : 1"(26mm).Црна.КОЛИЧИНА : 10pcs. 10pcs DIY Додатоци Пластични Скала Заклучување Три-глајд модели Лизгачот Прилагодливи Токи За Ранци Ремени чевли Торба Мачка Куче Јака.

Параметри на производот