.

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Напред Лево Возачот Страна Моќ Прозорец Лифт Регулатор со Моторни Собранието Компатибилен со 2004 2005 2006 2007 2008 Акура TL

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Напред Лево Возачот Страна Моќ Прозорец Лифт Регулатор со Моторни Собранието Компатибилен со

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со 2004 2005 2006 2007 2008 Акура TL(ве Молиме да се совпаѓаат со вашето возило модел на врвот).Позиција : Пред Лево, Возачот Страна.Димензии : (21.06 x 10.43 x 2.95)" / (53.5 x 26.5 x 7.5)cm (L x W x H).Со Лесна инсталација, совршена изведба, цврст структура и долг животен век.Ги задоволуваат или надминуваат вашите возила барања за fitment, структурни конфигурација, сила и вртежен момент.Компатибилен со : 2004-2008 Акура TL База Седан Со 4 Врати 3.2 L 3210 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2007-2008 Акура TL Type-S Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3471 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated Карактеристики : 1. Со премиум материјали и цврста конструкција, обезбедува висока цврстина и сигурност. 2. Со лесна инсталација, совршен per Compatible withmance, цврст структура и долг животен век. 3. Најдобар замена Компатибилен со оштетени или функционираат еден. 4. Произведени од страна на парична казна изработка и софистицирани.технологија.Исто така, тоа е одлична чувствителност. 5. Тоа е комбинација од елеганција и добар употреба, цврсто и сигурно.Спецификации : 1. Материјал : челик 2. Конфигурација : Со Моторни 3. Позиција : Пред Лево Возачот Страна 4. Тежина : 2.8 lb / 1.27 кг 5. Димензии : (21.06 x 10.43 x 2.95)" / (53.5 x 26.5 x 7.5)cm (L x W x H) Пакетот Вклучува : 1 x Моќ Прозорец Регулаторот со Мотор.

Параметри на производот