.

1/4-28 x 1/2 Црвено Палецот Завртки со Крило Knob - Thumbscrews Палецот Завртка Пеперутка Палецот Завртки Thumbscrew

1/4-28 x 1/2 Црвено Палецот Завртки со Крило Knob - Thumbscrews Палецот Завртка Пеперутка Палецот Завртки Thumbscrew

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет Содржина : 4 x Палецот Завртки со Крило Knob. 1/4"-28 X 1/2" Навој Knurled Thumbscrew Зафат Копчиња Палецот Завртка Tee Крило.Тема Материјал – не 'Рѓосувачки Челик - анти-корозија и анти-' рѓа.Т тип на глава е направен од висок квалитет на најлон, анти-корозија и анти-стареењето, може да се користи за многу години.Едноставен за инсталација и отстранување, без никакви други алатки, може да се користи постојано. 1/4-28 X 1/2" Црвено Палецот Завртки со Крило Knob.Ве молиме имајте во предвид : парична Казна Нишка главата се направени од најлон и 1 1/4" во должина.Тема Материјал – не 'Рѓосувачки Челик Целосно Навој да рамките на 1/8" на капа на Главата Дебелина : 5/16" Добредојдовте на Магијата Центар продавница.Вашето задоволство е наш приоритет.Ако има било какви прашања пред и по купувањето, ве молиме добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да ги реши сите за вас.

Параметри на производот