.

30 Покани За Црна Бела Браун Cowhide Каубојски Чизми Шапка Родео Западен Polka Точки Ленти Chevron Дизајн Роденден Персонализирани Картички + 30 Бела Коверти

30 Покани За Црна Бела Браун Cowhide Каубојски Чизми Шапка Родео Западен Polka Точки Ленти Chevron Дизајн Роденден

DEN 1132.80

Тековен
Во магацинот.

Вклучува 30 картички и 30 бела пликови.Печатени во 110 lb карта на акции хартија, 4x6" секој, рамни картички (бела задната страна).Го прилагодите вашиот текст во следниот чекор, ако ви треба повеќе сопствен текст, ве молиме контактирајте со нас.Партија покани идеален за роденден настан.

Параметри на производот