.

МОЈОТ BFF ЉУБОВ домашно Милениче се Мијат во Собата, 4Pcs Кученце Куче & Cat Миење, Пет Шампон&клима уред, домашно Милениче Крпа, Четка за Чешлање,Пет Орален Спреј,Кутре Ма

МОЈОТ BFF ЉУБОВ домашно Милениче се Мијат во Собата, 4Pcs Кученце Куче & Cat Миење, Пет Шампон&клима уред, домашно

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Домашно МИЛЕНИЧЕ ШАМПОН & средството за смекнување на косата ВО ЕДНА : МОЈАТА BFF ЉУБОВ милениче шампон&средството за смекнување на косата е p H балансирана,им помага на чистење на、да се смири и состојба на вашето домашно милениче кожата и грбот.остава вашето домашно милениче мека, меки и мирис голема.ИСПОЛНЕТ СО ОВЕС ЕКСТРАКТ : МОЈАТА BFF ЉУБОВ милениче Шампон&средството за смекнување на косата е исполнет со овес екстракт кој нуди многу бенефиции за вашето домашно милениче, како што се ослободување на сува и јадеж на кожата, ја смирува чувствителна кожа и чисти и омекнува своите палта.DEODORIZING КУЧЕ ШАМПОН : Ова куче шампон е најдобар избор за борба против куче мирис, го задржува вашето куче мирис чисти.Нема ништо како snuggling со вашиот кожен пријател по бања.КУПИ ЕДЕН ДОБИЕ ЧЕТИРИ : МОЈАТА BFF ЉУБОВ е домашно Милениче се мијат во собата е совршен подарок за било домашно милениче љубовник!Овој all-inclusive милениче измијте го поставите вклучува микрофибер крпа, 2-во-1 милениче шампон & клима уред, домашно милениче орален спреј и четка за чешлање.БЕЗБЕДЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : алкохол free PEG-80 freecontains без сапун,parabens,синтетички бои,сулфати,phthalatesanimal без суровост.Се чувствуваат безбедно и во леснотијата со МОЈОТ BFF ЉУБОВ милениче измијте го поставите линија која е нежно и ефикасно!.

Параметри на производот