.

Leendines 6 Литар Пластична Кутија за Складирање, Јасно Складирање Бин со Капаци Сет од 6

Leendines 6 Литар Пластична Кутија за Складирање, Јасно Складирање Бин со Капаци Сет од 6

DEN 757.20

Тековен
Во магацинот.

Надворешни димензии : 10.63" x 7.59" x 6.29".Може да бидат затворени за да се спречи прашина од внесување, и пластовидно.Јасно кутија, изработени од пластика, здрав и практични.Погодна за спалната соба, кујна, дневна соба, канцеларија и повеќе.Може да се користи за чување на грицки, играчки, уметности и занаети, канцелариски материјал, канцелариски материјали, toiletries, пет материјали, итн.

Параметри на производот