.

WMTGUBU Контролер Магнетни Станица за Полнење Сет, Компатибилен со Oculus Потрагата 2 се Справи со Станица за Полнење, Контактирајте со Полнење на Батеријата Екранот Стој

WMTGUBU Контролер Магнетни Станица за Полнење Сет, Компатибилен со Oculus Потрагата 2 се Справи со Станица за

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

WMTGUBU Контролер Магнетни Станица за Полнење Сет, Компатибилен со Oculus Потрагата 2 се Справи со Станица за Полнење, Контактирајте со Полнење на Батеријата Екранот Стојат,брзо Полнење, Еколошки и Издржливи Спецификација : Тежина : околу.Пакетот вклучува : 1*Рачка станица за полнење 2*Рачка на капакот на батеријата 1*89cm полнење кабел 1*Прирачник за Корисникот 2*1850m Ah батерија. 【По-Продажбата на Услугата】ве Молиме остатокот увери!Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил во времето и ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата во рок од шест месеци.

Параметри на производот