.

Игла Threader Алатка, Алуминиум Пластични 40Pcs Едноставна Threader Еластична Лесен за Употреба за Дома за Шиење Продавница

Игла Threader Алатка, Алуминиум Пластични 40Pcs Едноставна Threader Еластична Лесен за Употреба за Дома за Шиење

DEN 895.20

Тековен
Во магацинот.

Широк Спектар На Употреба : На шиење threader е многу флексибилна и лесно да се помине низ најмногу од игла дупки.Лесен за Складирање : На threader може да биде фиксиран во место, и брзо може да се добие кога ќе сакате да се шие игла.Издржливи : Направен од висок квалитет на алуминиум пластика, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време. Лесна : Преносни и мал во големина, тие може да бидат поставени на различни ситуации за практично користење.Лесна : Преносни и мал во големина, тие може да бидат поставени на различни ситуации за практично користење.Лесен За Користење : На провира машина може да ви помогне ефикасно да се врзуваат со конец во игла и да ги зачувате вашиот труд. Издржливи : Направен од висок квалитет на алуминиум пластика, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време. Лесен За Користење : На провира машина може да ви помогне ефикасно да се врзуваат со конец во игла и да ги зачувате вашиот труд. Лесен за Складирање : На threader може да биде фиксиран во место, и брзо може да се добие кога ќе сакате да се шие игла.

Параметри на производот

Item Type:
Needle Threader
Material:
Aluminum Plastic
Weight:
Approx. 68g / 2.4oz
Features:
Brightly colored small handles make them easy to see
Package List:
40 x Needle Threader :