.

Кингстон Месинг BA1754C Наследство Крпа Прстен, 6, Полиран Хром

Кингстон Месинг BA1754C Наследство Крпа Прстен, 6, Полиран Хром

DEN 703.44

Тековен
Во магацинот.

2-1/2" База.На BA1757 BK Облека Кука од Водата Оникс Колекција има традиционален стил кој дава еден допир на елеганција на вашата бања.Полицата е направен од силна калено стакло и обезбедува доволно простор за сместување на суштинските или украсни предмети.Наследство Дизајн.Од Производителот Кингстон Месинг' бања прибор доаѓаат во многу различни стилови и трендови, дизајнирани специјално за лесно да се координираат со други појавување на парчиња.6" Дијаметар Крпа Прстен.

Параметри на производот