.

ClosetMate Вратоврска Закачалка Тај Рек Пакување од 3 - Вратоврска Крстот Закачалка, Квалитетот Не се Лизга Има 20 Врски, Прилагодлив Црисс-Крос Дизајн - Црна Вратоврска П?

ClosetMate Вратоврска Закачалка Тај Рек Пакување од 3 - Вратоврска Крстот Закачалка, Квалитетот Не се Лизга

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Костум ансамбл не може да се смета за комплетно без вратоврска.Совршен за компактен простори, оваа вратоврска закачалка може да се стави во тесна самото место и се уште се приспособат.Некогаш spilt кафе за себе и мораше да го поминат целиот ден шетаат со обоени вратоврска?Уф!Со оваа корисна закачалката во рака, ти никогаш не ќе мора да се паника во текот малку несреќи повторно.На Closet Mate Вратоврска Закачалка insures вашата вратоврска колекција добива оптимална Тендер Љубов Грижа кога не е во употреба.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за врски на лизгање исклучување и завршуваа на подот или на вашиот плакар полица.Сите вашите омилени врски убаво n' уредни во едно место каде што секогаш може да се најде.Во потрага по вашата вратоврска потоа автоматски се преведува како да се грижат за вашиот имиџ.Оваа мали декоративни додатоци има големо влијание на вашиот севкупен изглед.Со мерења на 11 x 5 x 2 инчи, оваа закачалка може да се вклопат во повеќето носат на багаж премногу.Во зависност од вашата професија, можете да секогаш имајте една закачалка на работа на продавница за резервни врски и scarfs.Ротирачките закачалка кука виси директно на било плакарот прачка или може да биде суспендирана од шарки куки зад врата или на ѕид.Се светлина во тежина прави транспорт или патување со оваа точка многу погодно.Само ги ротирате ги кука за брз преглед или зглобот полици за уште подобар изглед на вашите врски.Сега кога ќе патуваат што може да ве однесе вратоврска колекција со вас овозможувајќи за поширок опсег за да изберете од.

Параметри на производот