.

LUANAYUN-Бања Прибор 2.5 Инчен Масажа Када Млазницата,63.5 mm Хром-Обложено Пластични површини Масажа, Спа Топла Када Авион

LUANAYUN-Бања Прибор 2.5 Инчен Масажа Када Млазницата,63.5 mm Хром-Обложено Пластични површини Масажа, Спа Топла

DEN 1288.80

Тековен
Во магацинот.

Масажа авион.Исти цевка : 1"x1/2".Материјал : Пластика.Површина По Завршувањето : Хром.Тип : Бања Хардвер Сетови.Масажа jet Matched цевка : 1"x1/2"Материјал : Plastic Surface Завршувањето на : Chrome Type : Бања Хардвер Сетови.

Параметри на производот