.

Favordrory 10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик 2mm 150mm x Модел Директно Метал Круг Вратило Прачки, Струг Бар Акции за Играчка Автомобил Хеликоптер Авион

Favordrory 10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик 2mm 150mm x Модел Директно Метал Круг Вратило Прачки, Струг

DEN 158.16

Тековен
Во магацинот.

Примена : Широко се користат во опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, модел авион, модел на брод, модел автомобили.078 инч во дијаметар, 150mm/ 5. 【Пакет се Вклучени】 Favordrory 10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик 2mm 150mm x Модел Директно Метал Круг Вратило Прачки.5 mm грешка поради прирачник за мерење.90 инчи во должина.Големина : 2mm/0.Тип на производ : Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик солидна круг род струг бар акции. 3, Широко се користи во опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, модел авион, модел на брод, модел автомобили.

Параметри на производот