.

Американската Шепи Милениче Производи 20 Литри Аквариум Бојлер 100 Вати Целосно Подводните Свежо и Солена Вода Риба Резервоарот Потопло со Термостат

Американската Шепи Милениче Производи 20 Литри Аквариум Бојлер 100 Вати Целосно Подводните Свежо и Солена Вода

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Температура Прилагодување Е ЛЕСНО!Едноставно Бирање на саканата температура, Грејач автоматски ќе се прилагоди & одржување на температурата.Водоотпорен Со Двојна Изолација & Врвен Квалитет На Греење На Елемент Со Супериорен Изолација & Топлината.Видлив & Точни Температурата Поставување Скала.Прави поставување на температурата лесно & грижете се-бесплатно!.Лесно Приказ За Вклучување/Исклучување На Светлина.Покажува греење циклус статус.Тешки-Должност & Шок-Отпорни Стакло.Побезбедно за поголеми риби.Автоматски се поставува и одржува вашиот саканата температура.Точни 1".Целосно Подводните.Фабриката се Претходно наместени во 76 степени Целзиусови Само Приклучете Го Во!Може да се вметнат во резервоарот хоризонтално или вертикално.За Свеж или Солена Вода Аквариуми.

Параметри на производот