.

Голема Работа Тато Чаша Пиво - Пиво Стакло за Татко Татко Stepfather Дедото, Новина Денот на Таткото идеи од Ќерка, Син на Тато Мажите Него

Голема Работа Тато Чаша Пиво - Пиво Стакло за Татко Татко Stepfather Дедото, Новина Денот на Таткото идеи од

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Стилски очила за Секоја Прилика : Нашата пиво стакло е идеално обликувани и дизајнирани да одговараат на сите ваши потреби на Оваа прекрасна пиво стакло ќе биде примамливо без разлика дали во фенси партија или во некоја удобна семеен собир.Тато пиво стакло е дизајниран како начин да се изрази благодарност до вашиот посветен родител и карактеристики љубов пораки да ги потсети колку е важно тој е во твоето срце.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Сите наши стакло е направен од здрав, да се загрози-отпорни очила, па својот висок квалитет може да се обезбеди својот долг животен век и вашето семејство безбедност.УДОБНО ГОЛЕМИНА&ЗАФАТ : Ова 15 мл смешно пиво стакло може да ви даде удобно чувство кога се користи, бидејќи на своите соодветна големина и хуманизирано зафат.Препорачуваме чистење на стакло од страна на рака, со помош на четка за проширување на својот животен век.УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА ТАТКОТО : Ако сте двоумејќи се за она што се подароци за татко на доаѓањето Денот на Таткото, тогаш нашата неверојатна пиво стакло е добар избор за вас.ПОВЕЌЕ USAGES : После работа за долго ден, твојот татко можат да уживаат во неговите омилени пијалоци дали stouts, pilsner, lagers, ales, пченица или други пиво.ПЕРЕЊЕ ВОДИЧ : Нема микробранова но машина за миење садови безбедно.СМЕШНИ ОБРАЗЕЦОТ : Овој образец го чита голема работа на татко ми испадна одличен, кога твојот татко го гледа овој модел, тој ќе биде горд на тоа да се биде татко за подигнување на ова прекрасно дете.Кога тој го користи овој пиво во чаша, тој ќе се почувствува љубовта и почитувањето од вас.

Параметри на производот