.

20' x 30' Отворено Стои домашно Кино Лични Вози во Проекција на Филмот на Екранот за Полнење 1 3/8 Фитинзи ~ Цевка НЕ се Вклучени

20' x 30' Отворено Стои домашно Кино Лични Вози во Проекција на Филмот на Екранот за Полнење 1 3/8 Фитинзи ~

DEN 4701.12

Тековен
Во магацинот.

ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА ИМАТЕ ПОМОШ ПРИ ОДГЛЕДУВАЊЕТО НА ВАШЕТО ЗАВРШЕН КОМПЛЕТ ИСПРАВЕНА. 19'6" x 29'6")75pc – Топка Bungees100' Rope4pc Вратоврска Надолу Удели ПОТРЕБНИ за ДА се ЗАВРШИ за ПОЛНЕЊЕ : 17pcs – 10' цевка 4pcs – 2' цевка за нозе 4pcs – 5' цевка за feet Just купите 1 3/8" EMT цевка (електрични канал) или синџир линк мечување врвот железнички на хардвер вашата локална продавница или мечување компанија .Најдобри Гледање ќе биде по зајдисонце, без светлина зад екран или во темна соба.Дизајниран за пред проекција.Кој работи со 1 3/8" EMT цевка или синџир линк мечување врвот железнички дека има надворешен дијаметар од 1 5/16".Проверете го нашиот други огласи за други големини на екран, фитинг големини и ВИСИ колекции.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ~ ЦЕВКА НЕ Е ВКЛУЧЕНА ~ Нашите 1 3/8" фитинзи имаат внатрешен дијаметар од 1 3/8", Која работи со 1 3/8" EMT цевка или синџир линк мечување врвот железнички дека има надворешен дијаметар од 1 5/16".Идеален за Филмски Ноќи, Лични Диск Алатки, Видео Игри, саеми, Конференции, Гледање Спортски Настани, Собири, Училишни Настани, Итн. 20' x 30' Стои домашно Кино Проекција на Филмот на Екранот за Полнење - 1 3/8" фитинзи - ЦЕВКА НЕ се ВКЛУЧЕНИ Целосен Комплет БЕЗ ЦЕВКА за создавање отворено стои филм екранот користејќи 1 3/8" Тешки (Поцинкуван Челик) фитинзи Нашите 1 3/8" фитинзи имаат внатрешен дијаметар од 1 3/8".Комплет Вклучува : 20 х 30 Бела Тешки Поли Tarp (Заврши Големина Околу 19'6" x 29'6"), 1 3/8" Тешки (Поцинкуван Челик) Фитинзи за да го поврзете вашиот цевка за да се направи рамка, Топката Bungees да се закачите на tarp на цевка и јаже и шатор stakesto вратоврска надолу вашиот комплет.

Параметри на производот