.

ACDelco Професионални 18J2120 Задните Хидраулични Сопирачки Црево Собрание

ACDelco Професионални 18J2120 Задните Хидраулични Сопирачки Црево Собрание

DEN 324.72

Тековен
Во магацинот.

Вклучува OE карактеристики како што се протези, grommets, моделирана пластична чувари, и жица клипови за да обезбеди точни одговара и лесна инсталација.Премиум месинг фитинзи обезбеди одличен хидраулични печат.Врши стандарди бара од OE производители обезбедување оптимална заштита, услугата живот и безбедност.

Параметри на производот