.

MeiBoAll Бар Столици Поставени на 4 Сомот Тапациран Копчето Tufted Декорација и Дрвена Нога, и Chrome Nailhead Трим, Современи Слободно Стил Контра Столче Стол за Јадење во Кујна,

MeiBoAll Бар Столици Поставени на 4 Сомот Тапациран Копчето Tufted Декорација и Дрвена Нога, и Chrome Nailhead

DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Нашата модерна слободно стил бар столица направени од високо-густина tufted кадифени ткаенини од кои 280g/м2 е многу подобро отколку на 180g/м2 на други столици.И густа пена баласт да се обезбеди сенце на мека на допир и удобност.МОДЕРНАТА TUFTED ДИЗАЈН Со nailhead трим детали и копчето назад на доработка, стол е луксузот и модата.Ова е модерна и напредна стил на дизајн.Четири бои(Сина, Сива, Беж, Црна) да може да се организира во дневна соба, кујна, трпезарија, балкон, кафуле, контра, barbershop, ресторан и сл.Донесувањето на поинаква атмосфера во вашата соба која се вашиот совршени избор.ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА стол рамка е направен од високо-квалитет цврсто дрво, стабилна и силна за да ги носи голем капацитет до 300lbs.Добро материјали може да обезбеди подолг живот, и силна рамка може да се донесе поголема стабилност.УДОБНО СЕДЕЊЕ прстен зад грбот има декоративен ефект, исто така, им помогне да се повлече на столот надвор.Кој меки кадифени текстил седишта, на текстил бар столица обезбедува одлична седи искуство.И високи и ергономски дизајниран backrest и подложка за нозе може да се обезбеди поголема поддршка за вашето тело, додека седи, што го прави релаксирачки и безбеден во исто време.Собранието Известување H. Вкупната Димензија : 19.7 L x 24 W x 41.3 H. Материјал : Цврсто дрво Рамка+Сомот Тапациран Јадење Столици.Максимален капацитет : 300 кг.Седиште Висина : 27.2 HOverall Димензија : 19.7 L x 24 W x 41.3 HMaterial : Цврсто дрво Рамка+Сомот Тапациран Јадење Chairs Maximum капацитет : 300 кг.

Параметри на производот