.

Loovoo на Жените Тенис Здолниште со Џебови Висока Половината Голф Skorts Тренингот Здолниште Брз Сува Атлетик Здолништа Работи

Loovoo на Жените Тенис Здолниште со Џебови Висока Половината Голф Skorts Тренингот Здолниште Брз Сува Атлетик

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа skort има влага wicking ткаенина која помага да се задржи сте суви и кул кога вежбате или да се вклучат во спортот.Мала одблесокот помага да заживеат женски спортисти тело . 【Изградена-во Шорцеви】 - Шорцеви внатрешниот и здолниште надворешниот, безбедно и удобно, спорт здолниште нека ви уживајте во вашиот спортски без грижи, внатрешниот кратко не се прошетаат до кои може да ви обезбеди со дополнителни покриеност .Не сува чиста.Додворувања fit - Ова skorts одблесокот flatters женски body Moisture wicking ткаенина - Ова skort има влага wicking ткаенина можете да продолжите да се исуши.Се чувствуваат женски во оваа skort при притискање на тениски игралишта. 【Еластична Корселе】 - Со еластична корселе, голф skort е удобен за носење и погодна за различни тело видови, кои можат да го сокријат стомакот благо и да останете во место, да не се тркалаат надолу кога вежбате.Можете да уживате во вашите спортски без да се грижите за непотребни непријатна или било кој друг непријатно прашање.Доволно долго должина skort го прави соодветен за двата спорта, но исто така и за да се биде во јавноста, како и.Измијте со слични бои. 【Скриени Џебови 】- Тенис здолниште има скриени џеб на корселе и џеб на нога да се спакувам вашиот телефон или да ја држи вашиот essentials.Брзо сушење.Оваа skort има влага wicking ткаенина која помага да се задржи сте суви и кул кога вежбате или да се вклучат во спортот.Четири-насочно водат Лесни Пот-wicking Брзо сушење Лагер е пот-wicking и четири начин се водат со кул, мазна feel The тенис здолништа се 4-начин-се водат кој овозможува неограничен движење и се разноврсна доволно за да се носат за време на секоја прилика.

Параметри на производот