.

Dragon ball Супер Керамички Ramen Сад со Дрвени Chopstick 16 ОЗ

Dragon ball Супер Керамички Ramen Сад со Дрвени Chopstick 16 ОЗ

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Нашиот квалитет, сад држи до 16 оз.Shenron добива лути кога ќе губите време во размислување пред да се сакаат, не дозволувајте вашите ramen се излади пред да го јадат!Goku никогаш не им овозможува на храна оди на отпад и со оваа чаша, вие може исто така, да се јадат како Saiyan со овој 16 оз сад и да се пополни вашиот стомак.Совршен за седење дома и гледање на вашиот омилен saiyans во акција!Донесе на вашето saiyan апетит.Овој сад е совршен за било аниме фан кои се стремат да се бори како Saiyan.Совршен подарок за родендени, празници, тајната на дедо мраз, белиот слон партии, Божиќ или било какви посебни прилика.По повикувањето Shenron од Змеј Топки, ќе сакате за повеќе ramen со оваа чаша!Јадете во стил со вашиот омилен сакаат доделување на змеј или да го задржи како се прикаже дел за да покажете им на вашите пријатели.Организирање на вашиот простор во ред со оваа моделирани дизајн, што има многу простор за сите ваши работи поврзани садови.Пред секој добар тренинг вежба, воин треба избалансиран оброк.Овој сад е направен од 100% безбедно да се користи керамички материјали кои ќе може да се мијат, и повторна употреба толку често колку што ви се допаѓа, па вие не мора да се чека една година за да го повика Shenron повторно!Да се спречи штета од редовно миење на рацете, и да се избегне греење во микробрановите.Оваа аниме фан стока е совршен за манга фанови, деца и колекционери.Оставајќи го ви со многу простор за вашиот тренинг.Овој сад доаѓа во комплет со свои chopstick носителот и стапчиња за јадење, што ќе ви овозможи помалку време да се грижиш за тоа каде да се стави на вашата прибор за јадење.

Параметри на производот