.

Апстрактната Уметност Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Апстрактната Уметност Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило

DEN 2397.60

Тековен
Во магацинот.

Клучни Полица Големина : 6.Имајќи тежина помалку од 2 KG. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Вистински око-catcher во вашиот дом.Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Производ Карактеристики : Димензии : 6. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.

Параметри на производот