.

CASRO bonnets за црни жени Спијат Капа Свилен Хаубата Сатен Широк Еластична Бенд за Жените Кадрава Природни Долга Коса Големи (Чисто Црна)

CASRO bonnets за црни жени Спијат Капа Свилен Хаубата Сатен Широк Еластична Бенд за Жените Кадрава Природни

DEN 146.16

Тековен
Во магацинот.

Тоа е многу мека и нежна на косата и го спречува косата од сушење, кршење и паѓа надвор во текот на ноќта.Тоа е високо-крај обичај еластичен појас со меки влакна појас.Бидејќи капи може да им се обезбеди со добра нега на коса и да ги направи повеќе убави и модерни.Нашите дизајнери се тестирани од илјадници elasticities и конечно одбра овој еластичност.Не само што може да се добие the pride, но исто така можете да користите headband.5 инчи и е идеален за одредување на природна коса, плетенки, плетенки, curlers, коса клипови, долга коса, и големи кадрици.Луксузен сатен аспираторот може да се заштити главата од повреда.Тоа може да се задржи вашата фризура во исто време.Кога спиеш, ќе се чувствуваат многу удобно.Храмот околина и рабови се чувствуваат удобно и се водат-слободни.Големи димензии : најсоодветен големина.Забавувајте се и уживајте во мода на плажа или на базен.Можете да го носат тоа да се мијат твоето лице, направете копии или да се искапат.

Параметри на производот