.

Правило Bilge Пумпи, 2000 GPH Не-Автоматски

Правило Bilge Пумпи, 2000 GPH Не-Автоматски

DEN 2881.44

Тековен
Во магацинот.

Вистински Правило производ, не се решат за нешто помалку.Повеќе транспорт капацитет и повеќе ексклузивен дизајн функции отколку која било споредлива конкурентна пумпа по пониска цена. 1-1/8 инчен (28. 6 millimeter) црево barb празнење штекер.Компактен, ефикасност, долг живот мотори, може да се кандидира суво за кратки периоди.Молчи и vibrationless операција, од не 'рѓосувачки челик вратило, целосно подводните,' рѓа и отпорен на корозија.Спорт тип : Пловењето.

Параметри на производот